Aktualności
 

Ogłoszenie

 

17 czerwca 2019r. (poniedziałek) i 18 czerwca 2019r. (wtorek) - dni wolne od zajęć edukacyjnych dla uczniów klas I-VIII. Dla uczniów potrzebujących opieki będzie zorganizowana, w tych dniach, opieka świetlicowa. Oddziały przedszkolne pracują zgonie z  planem.

19 czerwca 2019r. (środa) zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Msza Św. w  Kościele Parafialnym w Pustynach o godz. 800. Następnie akademia i rozdanie świadectw w Domu Ludowym w Zalesiu.

 

                                                                  

Główny Inspektor Sanitarny                                  Komendant Główny Policji

 

Warszawa, 10 stycznia 2019 roku

Szanowni Państwo,

Drodzy Rodzice, 

 

w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i życie dzieci i młodzieży, zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w przeciwstawianiu się zjawisku używania substancji psychoaktywnych. (więcej tutaj)

MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ
ANNA ZALEWSKA

 

Warszawa, 4 grudnia 2018 r.   

 

 

Szanowni Państwo,

Rodzice i Opiekunowie Uczniów VIII klasy szkoły podstawowej

oraz III klasy gimnazjum,

 

już wkrótce, za pośrednictwem dyrektorów szkół, dotrze do Państwa ulotka dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. To ważny dla Państwa moment. Zachęcam, aby wspólnie ze swoimi dziećmi – uczniami VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum – zapoznali się Państwo z treścią ulotki. Jestem przekonana, że zawarte w niej informacje będą pomocne. Zapewniam, że szkoły są gotowe na przyjęcie Państwa dzieci – posiadają odpowiednią liczbą sal dydaktycznych i  utworzą większą liczbę klas (więcej tutaj).

 

Ulotka dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

 

                                           

Minister Edukacji Narodowej                   Główny Inspektor Sanitarny
ANNA ZALEWSKA                                   JAROSŁAW PINKAS

 

Warszawa, 8 listopada 2018 roku

Szanowni Państwo,

Rodzice i Opiekunowie, 

 

w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zabezpieczenie Państwa Dziecka przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne (więcej tutaj).

 

KLAUZULA INFORMACYJNA - MONITORING WIZYJNY

 

KLAUZULA INFORMACYJNA